Kasárny
Požadavky: Shromaždiště úroveň 1, Hlavní budova úroveň 3, Verze Traviana 2.5 nebo vyšší
V kasárnách cvičíš svou vojenskou sílu – pěchotu. Čím vyšší úroveň kasáren, tím rychleji dokáží nového vojáka vycvičit.
| Ceny jednotek Římanů | |||||||
| Úroveň | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
||
| 1 | ![]() |
Legionář | 120 | 100 | 180 | 40 | 1 |
| 3 | ![]() |
Pretorián | 100 | 130 | 160 | 70 | 1 |
| 3 | ![]() |
Imperián | 150 | 160 | 210 | 80 | 1 |
| Ceny jednotek Galů | |||||||
| Úroveň | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
||
| 1 | ![]() |
Falanx | 100 | 130 | 55 | 30 | 1 |
| 3 | ![]() |
Šermíř | 140 | 150 | 185 | 60 | 1 |
| Ceny jednotek Germánů | |||||||
| 1 | ![]() |
Pálkař | 95 | 75 | 40 | 40 | 1 |
| 3 | ![]() |
Oštěpař | 145 | 70 | 85 | 40 | 1 |
| 3 | ![]() |
Sekerník | 130 | 120 | 170 | 70 | 1 |
| 3 | ![]() |
Zvěd | 160 | 100 | 50 | 50 | 1 |
Úrovně budovy
| Úroveň | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
KB | Doba výcviku | |
| 1 | 210 | 140 | 260 | 120 | 4 | 1 | 100% |
| 2 | 270 | 180 | 335 | 155 | 2 | 1 | 90% |
| 3 | 345 | 230 | 425 | 195 | 2 | 2 | 81% |
| 4 | 440 | 295 | 545 | 250 | 2 | 2 | 73% |
| 5 | 565 | 375 | 700 | 320 | 2 | 2 | 66% |
| 6 | 720 | 480 | 895 | 410 | 3 | 3 | 59% |
| 7 | 925 | 615 | 1 145 | 530 | 3 | 4 | 53% |
| 8 | 1 180 | 790 | 1 465 | 675 | 3 | 4 | 48% |
| 9 | 1 515 | 1 010 | 1 875 | 865 | 3 | 5 | 43% |
| 10 | 1 935 | 1 290 | 2 400 | 1 105 | 3 | 6 | 39% |
| 11 | 2 480 | 1 655 | 3 070 | 1 415 | 3 | 7 | 35% |
| 12 | 3 175 | 2 115 | 3 930 | 1 815 | 3 | 9 | 31% |
| 13 | 4 060 | 2 710 | 5 030 | 2 320 | 3 | 11 | 28% |
| 14 | 5 200 | 3 465 | 6 435 | 2 970 | 3 | 13 | 25% |
| 15 | 6 655 | 4 435 | 8 240 | 3 805 | 3 | 15 | 23% |
| 16 | 8 520 | 5 680 | 10 545 | 4 870 | 4 | 18 | 21% |
| 17 | 10 905 | 7 270 | 13 500 | 6 230 | 4 | 22 | 19% |
| 18 | 13 955 | 9 305 | 17 280 | 7 975 | 4 | 27 | 17% |
| 19 | 17 865 | 11 910 | 22 120 | 10 210 | 4 | 32 | 15% |
| 20 | 22 865 | 15 245 | 28 310 | 13 065 | 4 | 38 | 14% |
| Celkem | 103 785 | 69 195 | 128 505 | 59 300 | 62 | ||
Praktické tipy
Kasárny slouží k výcviku pěchotních jednotek (infanterie). Vyšší úroveň zkracuje čas výcviku jednoho kusu jednotky. Pro hráče budující velkou pěchotní armádu (ať útočnou, nebo obrannou) je vysoká úroveň Kasáren klíčová pro rychlost doplňování ztrát a růstu armády.















8. 6. 2011 v 18.54
Díky vám jsem se správně rozhod kho si vybrat. :D